Pragniemy Was poinformować, że Szkoła Prawa Własności Intelektualnej zakończyła swoją działalność w roku akademickim 2013/2014. Z racji tego osoby, które uczestniczyły w co najmniej czterech zorganizowanych przez nas warsztatach, będą mogły uzyskać certyfikaty uczestnictwa. Co należy zrobić aby otrzymać certyfikat? Musicie wysłać do nas e-mail na adres zapisy.spwi@gmail.com. W tytule wpiszcie swoje imię, nazwisko oraz rok studiów. W treści maila wskażcie w których warsztatach braliście udział (lista poniżej). Termin do wysyłania zgłoszeń upływa 27 czerwca br. O terminie i miejscu odbioru będziemy Was informować.

Lista przeprowadzonych warsztatów:

1. Sporządzanie umów w prawie autorskim, prowadzący: dr Adrian Niewęgłowski (UMCS).

2. Dobra osobiste prawa cywilnego jako niezależna od prawa autorskiego podstawa ochrony interesów twórczych, prowadzący: dr Grzegorz Tylec (KUL).

3. Naruszenie praw autorskich w praktyce sądowej, prowadzący: mec. Paweł Daszczuk (UMCS).

4. Przedmioty prawa własności przemysłowej i prawa wyłączne na nie uzyskiwane, prowadzący: mgr Maria Brodzicka (rzecznik patentowy).

5. Krajowa, regionalna i międzynarodowa procedura udzielania praw wyłącznych na przedmioty własności przemysłowej, prowadzący mgr Maria Brodzicka (rzecznik patentowy).

6. Wyczerpanie prawa wprowadzenia utworu do obrotu, prowadzący: dr hab. Jerzy Szczotka.